Koncerty pro tento rok

6.května, 27.května, 24.června
DenWer s kytarou, Vican na víně 15- 18h
V průběhu tří hodin bude hrát kapela, ve stylu zpěv a kytara, známé i vlastní písně, hraje i na přání. Užijete si příjemné posezení na farmářském dvoře s našim vínem, sýry, dezerty a dalšími pochutinami. Akce je bez vstupného.

 

5.7 Večer s Jaroslavem Duškem od 19h
Životní poznání, humor, příběhy v jedinečném interpretačním podání filmového a divadelního herce Jaroslava Duška.
Hudebně večer doprovodí uskupení Dáši Ubrové, vystupující s Hands Dance – skupinou tlumočníků do českého znakového jazyka.
Vstupenky: https://goout.net/cs/vecer-s-jaroslavem-duskem/szsgnov/

 

6.7 Koncert kapely DenWer od 18h
Tentokrát se sejde kapela v kompletním složení a odehraje cca hodinový koncert. Akce je bez vstupného. Opět si užijete pohodový večer s písničkou a sklenkou vína.

 

21.7 Koncert Gerald James Clark trio od 17h
Gerald Clarke je bluesový zpěvák a skladatel z Jihoafrické republiky, nominován na spoustu hudebních cen. Je známý pro svůj mimořádný hlas a schopnost vyprávět krásné příběhy skrz svoji hudbu. Do světa již vypustil pět úspěšných alb, z nichž album SWEEPSLAG bylo nominováno na cenu SAMA (South African music award).
Se svou kapelou cestuje po celé Evropě a již zavítal i do České republiky. Má za sebou koncerty v Anglii, Nizozemsku, Belgii, Francii, Španělsku, Německu apod.
Zveme vás na tento jedinečný zážitek k nám do vinařství. Společně si užijeme parádní bluesovou hudbu u sklenky našeho vína. Koncert bude rozdělen do dvou 45min bloků.
Vstupenky: goout

 

22.7 Koncert Martin „Kudla“ Kudlička od 17h
Brněnský písničkář a textař vám dopřeje pohodový večer s vlastními písněmi. Vstupné bude dobrovolné.

 

18.8 Koncert Roman Dragoun od 17h
Rockový zpěvák a skladatel. Vstupné bude dobrovolné.

 

Budeme se na Vás moc těšit!!

13.04.2023